درباره ما

گروه هفت سنگ در زمینه ی ارائه خدمات ارزش افزوده (VAS) و توسعه راهكارهاي موبايلي براي اپراتورهاي تلفن همراه فعالیت می کند. از جمله خدماتی که گروه ما ارائه میدهد مي‌توان به طراحي و اجراي بازی ‌ها، توليد محتواي غني و چندرسانه‌ ای بر بستر اپليكيشن و وبسايت، توسعه برنامه های كاربردی برای گوشي‌های تلفن همراه و... اشاره كرد.
هفت سنگ به منظور تسهیل دسترسی طیف وسیعی از گروه های اجتماعی به آموزش انواع رشته های ورزشی بدون صرف هزینه های کلان و نشر محتوای آموزنده و سرگرم کننده در حوزه ورزش، اقدام به توسعه سامانه Telesport نموده است.
تله اسپورت یک سامانه ورزشی است که به نشر محتوای چند رسانه ای هم به صورت آموزشی و هم برای سرگرمی می پردازد. ویژگی منحصر به فرد این سامانه، که بر دو بستر اپلیکیشن اندروید و وبسایت ارائه شده و ایده ی آن برای اولین بار در فضای دیجیتال کشور پیاده سازی می شود، جامع بودن، سهولت استفاده در همه جا و همه وقت و ارائه ی ویدئوهای کوتاه ورزشی با هدف آموزش و سرگرمی و همچنین پر کردن جای خالی این نوع از اپلیکیشن ها روی تلفن هوشمند شماست.
تنها کافی است تله اسپورت را بر روی تلفن همراه خود نصب کنید و پس از آن به دنیایی از آموزش های تخصصی ورزشی، مستندهای جذاب و صحنه های ناب و زیبای ورزشی دسترسی داشته باشید.

logo-samandehi